Boşanma Avukatı Yorumları

Artık günümüzde internet üzerinden anlık olarak avukat bilgisi almak ve hangi avukatı seçmek gerektiği kısmen de olsa öğrenilebilmektedir. Taraflar özellikle de boşanma davası için avukat arayışı içerisindeyseler, kısa bir internet araması ile bilgi sahibi olabileceklerdir.

Çok sayıda boşanma avukatı yorumları da bu noktada göze çarpabilmektedir. Kişiler kendi fikirleri doğrultusunda avukatlar hakkında olan düşüncelerini yorum olarak belirttikleri için, bazı durumlarda bu yorumlar yanıltıcı olabilecektir. En doğru şekilde avukat seçimi yapılabilmesi için boşanma avukatı yorumları okumak yerine, internet siteleri üzerinden avukatlar ile iletişime geçilmesi gerekecektir. Ülkemizde boşanma davalarına ve boşanma avukatlarına olan önyargı nispeten biraz daha azalmış durumdadır. En bilinen halk arasındaki yorumlardan biri olan boşanma avukatlarının para almak için kişileri ayırdığı söylentisi, hiçbir şekilde doğruyu yansıtmamaktadır. Bireyler kendi istekleri doğrultusunda boşanma avukatı tutarak boşanma davası açmaktadırlar.

İzmir Boşanma Avukatı Yorumları

Bir aile kurumunun yıkılmasına sebep olarak görülse de boşanma avukatları daha önemli işleri yapmaktadırlar, bireylerin maddi manevi haklarını korumak gibi önemli işlerle görevlendirilmiş olan boşanma avukatları, her meslektaşı gibi bu işten para kazanmaktadırlar. İzmir boşanma avukatı yorumları ve bu konuda ücretler için kesin bir tutar söylemek mümkün olmamaktadır. Çeşitli davalar için farklı dava süreçleri oluşabileceği için, avukat ücretini öğrenmenin en doğru yolu tüm şartları avukat ile görüşmek olacaktır. Bu neticede en doğru boşanma avukatı ücretleri kişiye de sunulmuş olmaktadır.

Boşanma Sebepleri

Boşanma davaları anlaşmalı ya da çekişmeli olarak yapılabilmektedir. Her ne türde olursa olsun boşanma sebepleri kişiler için farklılık gösterebilmektedir. Türk medeni kanuna göre belirlenmiş olan boşanma sebepleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Zina
 • Hayati tehdit oluşturacak durumlar
 • Onur kırıcı davranışlar
 • Terk edilme
 • Hastalıklar
 • Evlilik biriminin sürdürülememesi

Bu gibi durumlar neticesinde erkek ve kadın bireyler eşit şartlarda boşanma davası açma hakkına sahiptirler. Bir avukat aracılığı ile sağlıklı bir süreç geçirilebilecektir. Kişiler internet üzerinden avukatlar ile iletişime geçebilir ve süreç konusunda bilgi alabilirler. Velayet alma ya da velayet değiştirme gibi önemli konularda da boşanma avukatları görev alabilmektedirler.

İzmir boşanma avukatı yorumları için Google’da İdil Su Aydın yazıp çıkan harita kaydında yorumları inceleyebilirsiniz.

3 thoughts on “Boşanma Avukatı Yorumları

 1. ilknur Reply

  Bilişim suçu ile ilgili davamı takip edip sonuca ulaştırmıştır. Çok başarılı ve uzman olduğu ceza davaları ve boşanma davalarında bilgisi yanı sıra müvekkillerine ilgisi ile de son derece memnun kalabileceğiniz bir avukat. Bana yardımcı olduğu için çok memnun kaldım. Yüreği ve ilgisi içinde hem kendisine hemde çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

 2. Ahmet Ozan Reply

  Boşanma avukatı yorumlarına bakarken sizleri gördüm. Yarın sizi boşanma davam için arayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir