Avukat Kamil Yıldırım

AVUKAT KAMİL YILDIRIM

1987 yılında Manisa’da doğdum. Lise öğrenimini İzmir’de tamamlayıp 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimime başladım. Üniversiteden 2009 yılında mezun olup 2010 yılından bu yana İzmir’de avukatlık yapmaktayım.

Adalet Bakanlığı bünyesinde uzun yıllar İş Hukuku ve Trafik Kazalarından Doğan Tazminatlar alanında bilirkişilik yaptım ve yine bakanlık bünyesinde Konkordato Komiserliği ünvanına sahibim.

İzmir’de Avukatlık Faaliyetlerinde Bulunuyorum

İzmir Barosu Göç ve İltica Hukuku alanında yetkili avukatlık sertifikam bulunmakta. Bunun yanında Türk Ceza Kanunu bağlamında çocukların korunması alanında sertifikalarım bulunmaktadır.

İzmir Barosu bünyesinde Vasilik, Kayyımlık ve Tereke Temsilciliği yetki ve sıfatlarım bulunmaktadır.

İzmir başta olmak üzere çevre illerden müvekkillerime birçok alanda dava avukatlığı ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyim.

İzmir başta olmak üzere çevre illerden müvekkillerime birçok alanda Bayraklı’da bulunan ofisimde dava avukatlığı ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyim. İzmir’de aradığınız avukatlık hizmeti için bana ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Boşanma davalarından ceza davalarına, idare hukukundan icra davalarına, vergi hukukundan iş hukuku davalarına, miras hukukundan ticaret hukukuna, sigorta hukukundan bilişim hukukuna, fikri ve sinai mülkiyet hukukuna, göç ve iltica hukukundan yabancılar hukukuna kadar pek çok alanda yılların verdiği deneyimle İzmir avukatlık hizmeti vermekteyim. İzmir avukat tavsiye edildiğinde, İzmir Avukat ve Danışmanlık Büromuz ilk sıralarda yerini almaktadır.